MISE : Řeka 2011

Tramtararáááá

A je to tu, našli jste skrytou stránku plnou informací o apokalypse. Apokalypse konané třetí srpnový týden letošního roku, kdy se střetnou naše vesmíry. Vesmír plný internetových rozhovorů, slepého nadávání a závodění se srazí společně s vesmírem realného života a to musí přece zapříčinit konec všeho doposud známého :-) Ragnarok (soudný den) je stanoven na pondělí 15. srpna (august). Pokuď přežijeme záhadným způsobem setkání, poplujeme spolu týden až do soboty 20. srpna (august) v Řece (tak se jmenuje vesnice,kde je setkání uskutečnitelné).

To je tak na úvod vše...Teď nějaké info 

 

 Řeka je malebná vesnička nedaleko Třince, nachází se pod horou jménem Godula (738 m n. m), na kterou si určitě uděláme výšlap. Má cca 500 stálých obyvatel, ale je to docela chatová oblast, takže obyvatel tam je více :-).Řekou protéká říčka Ropičanka (studená voda,ale dobré splavy na koupání :-)). Ve vesnici se taky nachází 2 lyžařské vleky. Pár hospod,pár hotelů a penzionů, dokonce i pizzerii tam máme :-) . Naše "chata" se nachází na samém začátku vesnice, cedule ŘEKA označující začátek vísky je cca 800 metrů daleko.  "Chata" proto, že tam na stálo bydlí babča. S tím ale problém není,nebude si nás všímat,maximálně s náma popije :-D Vše je domluvené. Kdyby byl velký rambajs, přespávala by u tety, ale i rambajs by ji nevadil,bude ráda za každou případnou společnost. K "Chatě" patří "garáž",ve které se nachází Pingpongárna (asi naše základna po ten týden). Samozřejmě se bude moci spát i v baráku,ale pingpongárna je více punková,však uvidíte :-) Jinak sprcha je,elektrika je, krb je, mini bazének je. Viz fotky

 

Nejbližší hospoda a obchod - cca 10 minut do hospody,hodina zpátky, do obchodu 10/10

 Třinec je docela dobrá spojnice se slovenskýma dráhama, takže by slovenské osazenstvo mělo docela lehké cestování. Tam by se udělal nějaký mega sraz,byl bych tam od rána v nějaké hospodě u vlakového nadraží,kdo by přijel,prozvonil by a já bych pro něj zašel..a šlo by se zpět do hospody...Z Třince je to cca 15 minut autobusem k chatě.

 

Co více? Ptejte se v diskuzi..

 

ps : jinak to vidím na Cpt team + cpt friends + lidi,které musíme nějak určit :-) Za mě bych tam byl rád za Radeho,s ním problém nemáte nikdo,teoreticky už o tom ví. Tak dejte do diskuze jméno,které by jste třeba rádi viděli a zavedeme diskuzi :-DDD

ps2 : stránka je víceméně skrytá,takže nikomu o ni ani muk :-) krom rodinky... 

Naviděnou na chatě , Váš WdEv :-) 

 

100% DOJEDOU :

WdEv

Tamariťka

 

Nedostaví se (proto na ně využijte potřebného nátlaku k přemluvení):

Eny

Eco

Rade

 

aktualizace 29.6.2011 16:52

Fotogalerie: MISE : Řeka 2011

Diskuze k akci

hm

Datum: 21.07.2011 | Vložil: Greksa

Hm zaujimava idea

Vyletik

Datum: 12.07.2011 | Vložil: Espé

Zdravím Vás, na 75% sa hlásim na výpravu s Vami :-))

:)

Datum: 02.07.2011 | Vložil: Pikou

Takže odjíždím, mějte se tu hezky a užívejte prázdnin studenti... ;)

Re: :)

Datum: 03.07.2011 | Vložil: Tamariťka

To už ideš Pikinko? a toho 17.8. potom nezabudni prísť :D

:))

Datum: 28.06.2011 | Vložil: Tamariťka

čo dodať.. už aby sme boli tam :)

Re: :))

Datum: 28.06.2011 | Vložil: WdEv

dočkáš se paní :-)

Re: Re: :))

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Pikou

Slečna! :)) Jinak jak už jsem si psal s wdevíkem, budu od 2. do 16. pryč a myslím, že 17. bych se za vámi mohl vydat z Prahy. ;)

Re: Re: Re: :))

Datum: 29.06.2011 | Vložil: wdevik

Pani...vzdyt je to mamosegra,tak to musi byt pani :-D

Re: :))

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Chloro

No to teda...jeste nevim jak to bude s volnem,proberu to s Baruu.. :-)

Přidat nový příspěvek